Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Prezentare] FreeToLove^^.

2 participanți

 :: FORUM :: Prezinta-te

In jos

[Prezentare] FreeToLove^^. Empty [Prezentare] FreeToLove^^.

Mesaj Scris de FreeToLove Lun Mai 02, 2011 10:36 pm

Yuhuuu! I`m 1st xD.
Nume real: Roxana Marilena
Nick pe forum: FreeToLove
Varsta: 14 almost 15 xD
Locatie: C. de Arges
Cum ti se pare 4your: Pai, eu am fost si inainte ca el sa se inchida (:. Ar fi frumos sa devina ca inainte.
Nota design: momentan 9 ;*. stiu ca e la inceput.. ^^
De la cine ai aflat de noi: Judge (mass).
Descrierea ta: Ei.. Pentru inceput ma numesc Roxana, dar prietenii imi spun oxana, rox, ruxy, loxy iar pe forum love. In general nu imi place sa mi se spuna 'Roxana', pur si simplu nu imi place ;.)) asa ma striga doar mama cand e suparata pe mine.. /:.) (si mai e o persoana..) in fine.. ;.)). Am 14 anisori almost 15 pe care ii voi implini pe 7. Iunie (daca mai traiesc pana atunci =)))) ). Dupa data nasterii mele, v-ati dat deja seama ce zodie sunt..exact! Gemeni, o zodie care eu consider ca ma caractereizeaza, fiind o fire libertina si putin mai tupeista, energica si ambitioasa. Eu locuiesc intr-un orasel linistit, numit C. De Arges, zic eu un orasel frumos si foarte 'inflorat'. Ca fire sunt o persoana dificila, cu un caracter greu de inteles, in sensul ca imi pot schimba des starea de spirit, pot trece cu usurinta peste anumite momente dar mereu spunand: ,,eu iert, nu uit!". Imi place sa fiu 'eu', sa ies in evidenta prin simplul fapt ca sunt 'diferita'. Fiecarei persoane ii place ceva nu? Pai.. Sa va spun ce-mi place mie :.P. Imi place sa scriu, in general jurnalul meu este locul in care scriu cele mai multe chestii, imi place sa ies cu prietenii in oras, sa ma plimb noaptea, pe intuneric ;.)), sa stau in ploaie, atunci cand ploua cu soare, si, intr-un final ador sa dansez si sa cant (fara muzica nu as putea trai..). Mai mereu sunt o fire glumeata, vesela, dar exista momente cand sunt trista.. Dar oricum, orice om e trist nu?.Au existat momente cand doar 'zugraveam' un zambet fals, doar pentru a nu-i face pe cei din jur sa se simta prost.Ca orice persoana am si defecte.. pun suflet in ceea ce fac, ma atasez prea usor de unele persoane, iert chiar si lucruri de neiertat, si uneori chiar nu e bine. Sunt o fire usor timida la inceput, optimista, (mult prea) visatoare si imi place sa ii fac pe cei din jur sa zambeasca. (:
--------

Questions ?!xD


FreeToLove
FreeToLove

Mesaje Mesaje : 161
Puncte Puncte : 1139
Reputatie Reputatie : 0
Data de inscriere Data de inscriere : 02/05/2011
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Nowhere ^^.

http://lovetim3.blogspot.com/

Sus In jos

[Prezentare] FreeToLove^^. Empty Re: [Prezentare] FreeToLove^^.

Mesaj Scris de florynel Mar Mai 03, 2011 12:17 am

bun venit!Smile
florynel
florynel
Admin

Mesaje Mesaje : 273
Puncte Puncte : 2759
Reputatie Reputatie : 6
Data de inscriere Data de inscriere : 21/04/2011

https://4your.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 :: FORUM :: Prezinta-te

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum