Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Prezentare CreativeFuNky

2 participanți

 :: FORUM :: Prezinta-te

In jos

Prezentare CreativeFuNky Empty Prezentare CreativeFuNky

Mesaj Scris de CreativeFuNky Dum Mai 29, 2011 6:52 am

Nume real: Gabi
Nick pe forum: CreativeFuNky
Varsta: 14
Locatie: Spania Castellon
Cum ti se pare 4your: Mi se pare ca, acest forum este superb de frumos si m-am gandit sa ma alatur voua. Sunt mandru ca am intrat in aceasta comunitate!
Nota design: Daca este sa-mi dau mie nota, ca design-er mi-as da un 8.95 iar daca ar fi sa dau la forum, nota mea ar fi 7.5.
De la cine ai aflat de noi: Am aflat de aceasta comunitate de la ForumGratuir.Ro
Descrierea ta: Pai...
Incep cu:
Am intrat in aceasta comunitate sa ajut persoanele care sunt sau se vor inregistra. Am de gand sa public solutii despre Calculator, Adobe Photo Shop, Adobe After Effects, Messenger, Jocuri virtuale, Console, si multe altele. De la voi, astept sa apreciati munca mea si sa nu ma luati in nume de rau dupa fiecare "post" al meu! Daca aveti vreo problema, contactati-ma si v-oi incerca sa va ajut! Sunt o persoana serioasa dar imi dau drumul la glume doar cand simt ca e nevoia.
Cam asta a fost de spus despre mine. V-a salut si sa ne vedem la cat mai multe posturi!
CreativeFuNky
CreativeFuNky

Mesaje Mesaje : 8
Puncte Puncte : 73
Reputatie Reputatie : 0
Data de inscriere Data de inscriere : 29/05/2011

Sus In jos

Prezentare CreativeFuNky Empty Re: Prezentare CreativeFuNky

Mesaj Scris de florynel Dum Mai 29, 2011 11:07 pm

Salut si bine ai venit!
florynel
florynel
Admin

Mesaje Mesaje : 273
Puncte Puncte : 2759
Reputatie Reputatie : 6
Data de inscriere Data de inscriere : 21/04/2011

https://4your.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: FORUM :: Prezinta-te

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum