Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CITESTE-IMPORTANT!!!

In jos

CITESTE-IMPORTANT!!! Empty CITESTE-IMPORTANT!!!

Mesaj Scris de florynel Sam Iun 04, 2011 12:47 pm

Deoarece ne-am gandit ca forumul numai merge mai ales pe platforma forumgratuit, am ales sa ne mutam pe platforma phpbb cu host si domeniu.Domeniul va fi .in si FORUMUL V-A FI DESPRE METIN.
4your o sa se inchida si o sa se redirectioneze catre ghidmt2.in(asa se va numi forumul).
Forumul nu v-a fi ca celelalte forumuri plictisitoare numai cu ghiduri de creare a serverelor copiate din alta parte.O sa avem discutii despre metine oficiale,cum se creeaza un caracter bun, discutii generale si multe altele.

O sa avem si diferite concursuri cu premii in bani si in rankuri pe forum.

CE V-AS RUGA DACA ATI VREA..DEOARECE BANII NU SUNT DESTUI AM VREA O DONATIE PE COSMOTE DE 1 EURO NU MAI MULT..DACA VRETI DE LA FIECARE 1 EURO AR FI UN BINE PENTRU NOUA COMUNITATE SI VA ASIGUR CA O SA FITI CINEVA ACOLO.COMUNITATEA SUNT SIGUR CA VA FI MARE DIN MAI MULT AVANTAJE.

UNELE AR FI:
-AVEM DOMENIU
-HOST DE CALITATE
-SUNTEM PE PLATFORMA PHPBB UNDE NICIUN FORUM DACA CONTINE CHESTII DESPRE HACKURI SAU DESPRE SEX NU SE INCHIDE.TOT ESTE LEGAL.
-O SA AVEM CHESTII SI IDEI ORIGINALE.

DECI CINE ARE PLACEREA SA NE DONEZE 1EURO PE COSMOTE SA SPUNA IN ACEST TOPIC SI SA-SI LASA ID

ID MEU ESTE: flory19_steaua ->> ADD
florynel
florynel
Admin

Mesaje Mesaje : 273
Puncte Puncte : 2759
Reputatie Reputatie : 6
Data de inscriere Data de inscriere : 21/04/2011

https://4your.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum